Спеціальні потреби

Влада Бахрейну заборонила відзначати річницю протестів


У відповідь на дії поліцейських, демонстранти кидали у них пляшки із горючою сумішшю

У Бахрейні правоохоронці заборонили демонстрантам зібратися на центральній площі столиці для відзначення річниці демократичних протестів.

Опозиційні групи закликали протестувальників зібратися у вівторок на головній площі країни, яка 14 лютого 2011-го року стала епіцентром повстання.

У понеділок тисячі демонстрантів спробували повторно зайняти площу, однак поліція застосувала сльозогінний газ і шумові гранати для розгону натовпу.

Влада Бахрейну, яку здебільшого представляють суніти, попередила, що сили безпеки, у разі необхідності, вдадуться до жорстких дій, аби запобігти спалахам протесту.

Минулого року населення Бахрейну, більшість якого становлять шиїти, почало масові акції протесту, звинувачуючи правлячу династію у дискримінації та вимагаючи більшого представництва шиїтів в уряді.

Уряд Бахрейну придушив демонстрації і демонтував табір на центральній площі у березні минулого року за допомогою військ сусідніх держав Перської затоки. Щонайменше 35 людей загинули в результаті сутичок з правоохоронцями.

XS
SM
MD
LG