Спеціальні потреби

Кровопролиття у Бахрейні


Центральна площа у Манамі

Командування військових сил Бахрейну заявило, що взяло під контроль деякі частини столиці після того як загони сил спеціального призначення штурмували центральну площу Манами сьогодні вранці, розганяючи демонстрантів, які там отаборилися, вимагаючи докорінних політичних змін у країні.

За повідомленнями західних медіа, міністр охорони здоров’я Бахрейну заявив, що внаслідок поліцейської операції очищення площі, 3 людей загинуло і 231 особа отримала поранення. Надходять повідомлення, що чимало протестувальників пропало безвісти.

Виступаючи на прес-конференції у четвер, генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун заявив, що повідомлення з Бахрейну викликають «глибоке занепокоєння».

Сьогодні сили безпеки Бахрейну застосували слозогінний газ, шумові гранати і гумові кулі проти переважно шиїтських протестувальників – включно з жінками і дітьми – які перебували на площі від вівторка.

Опозиційні політики засудили розправу. Один із лідерів провідного у Бахрейні опозиційного угруповання «Аль-Вефак» Алі Сальман заявив, що опозиція вимагає відставки уряду.Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG