Спеціальні потреби

Байден заявив про близькість багатьох американців до "критичної точки" і пообіцяв діяти швидко


Я бачу величезний біль у цій країні, багато людей залишилися без роботи, багато людей голодні, вночі вони дивляться у стеллю і думають, що робитимуть завтра

Президент США Джо Байден заявив у п'ятницю, що його адміністрація повинна "діяти швидко", щоб провести через Конгрес новий пакет економічної допомоги, навіть якщо республіканці будуть проти. За словами Байдена, багато американців близькі до «критичної точки» і знаходяться у відчаї.

«Я бачу величезний біль у цій країні, багато людей залишилися без роботи, багато людей голодні, вночі вони дивляться у стелю і думають, що робитимуть завтра. Люди ламають голову, як їм зберегти роботу та потурбуватись про своїх дітей", - сказав Байден, виступаючи в Білому домі, - "Я вважаю, що американський народ прямо зараз звертається за допомогою до свого уряду ... так що я буду діяти. Я буду діяти швидко».

Президент США описав масштаби кризи у країні.

"10 мільйонів осіб без роботи, 4 мільйони осіб не мають роботи 6 місяців, або довше, і 2,5 мільйони жінок залишили роботу. 15 мільйонів американців є боржниками по орендній платі, 24 мільйони дорослих і 12 мільйонів дітей буквально не мають достатньо їжі. Це не демократи, чи республіканці. Це американці, і вони страждають", - наголосив президент США, відзначивши, що причиною кризи є вірус.

Байден сказав, що йому потрібна двопартійна підтримка пакету на 1,9 трильйона доларів, які підуть на поширення вакцини проти коронавірусу і надання американцям економічної допомоги, включно із 1400 доларів у вигляді прямої економічної допомоги.

Однак президент підкреслив, що його пріоритетом залишається порятунок країни, багато жителів якої знаходяться «на межі».

«Я хотів би зробити це за підтримки республіканців ... але вони просто не хочуть заходити так далеко, як я думаю, ми повинні (зайти), - сказав Байден, - Я щиро вірю, що справжня допомога вже близько.

У п'ятницю Сенат США затвердив план бюджету, запропонований демократами. Це, як вважають, дозволить адміністрації Байдена домогтися затвердження Конгресом пакета економічної допомоги вже найближчим часом.

Дивіться також: Чому Безос іде з посади гендиректора Amazon, і які це матиме наслідки для компанії?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG