Спеціальні потреби

Радники Білого дому стурбовані безробіттям у США, наголошують на необхідності прийняття пакету економічної допомоги запропонованого Байденом


Члени Консультативної економічної ради президента Байдена (архівне фото)

Члени Консультативної економічної ради наголосили на необхідності додаткової економічної допомоги

У середу два провідних економіста Білого дому застерегли проти надмірно оптимістичної інтерпретації оприлюднених раніше економічних прогнозів Бюджетного управління Конгресу і закликали до негайних дій, покликаним відвернути небезпеку стійкого та тривалого безробіття у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє інформаційна агенція Reuters.

За оцінками Бюджетного управління, у 2021 році у країні буде 7 мільйонів безробітних. Члени Консультативної економічної ради Джаред Бернстін і Хізер Боуші заявили, що цей «зловісний» прогноз підкреслює необхідність терміново прийняти запропонований президентом Джо Байденом пакет економічної допомоги на суму 1,9 трильйона доларів.

«Бездіяльність обійдеться нам значно дорожче, ніж занадто агресивні дії, - написали вони у довгій статті у блозі. - Не можна роками чекати, поки економіка повернеться до повної зайнятості і показниками, які прогнозувалися до пандемії».

Раніше Бернстін висловив думку, що у разі нездатності ухвалити запропонований командою Байдена пакет, США матимуть на 4 мільйони менше робочих місць на ринку праці; повернення до повної занятості займе на рік довше; рівень безробіття серед чорношкірих буде дуже високим, та ін.

Оприлюднений американською компанією S&P Global у понеділок аналіз твердить, що пакет економічної допомоги Байдена дозволив би до літа цього року відновити ВВП США до рівня, який вона мала перед пандемією.

Дивіться також: Чому інвестори зі США зацікавились українськими фінтехнологіями - розповідають фінансистки з України

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG