Спеціальні потреби

Майже половина американців схвалюють роботу Байдена у перші дні президентства – опитування


Президент США Джо Байден, 28 січня, 2021.

49 відсотків американців схвалюють роботу Байдена за період від дня складання присяги – такими є результати опублікованого у понеділок опитування, проведеного Маристським Інститутом громадської думки (Marist Poll), який базується у Нью-Йорку. Тим часом 35 відсотків респондентів заявили, що не схвалюють нового президента, а 16 відсотків не впевнені.

Разом з тим, респонденти розділились по партійній лінії щодо сприйняття роботи Байдена. 91 відсоток демократів дали новому президентові позитивні відгуки, тоді як 78 відсотків республіканців заявили, що не схвалюють його роботу у Білому домі.

Більшість американців - 55 відсотків - вважають, що Байден робить більше для того, щоб об'єднати країну, ніж розділити її. Серед них - 91 відсоток демократів, 54 відсотки незалежних та лише 17 відсотків республіканців.

Близько третини всіх респондентів - 35 відсотків - заявили, що вважають, що Байден погіршує розбіжності в США.

Разом з тим, 47 відсотків американців вважають, що Байден працює над зміною країни на краще. Натомість, 32 відсотка заявили, що він рухає США в гіршому напрямку, показало опитування.

В опитуванні Маристського Інституту громадської думки, проведеному між 24 по 27 січня, взяли участь 1313 дорослих американців. Похибка вибірки становить 3,3 відсотка.

Канали CNN та Fox News наводять дані опитування Монмутського Університету (Monmouth University - англ.), згідно з яким 54 відсотка американців дають позитивний відгук роботі Байдена, 30 відсотків - не задоволені його роботою.

Сайт 538, який публікує збірні дані опитувань по країні, дають президенту Байдену наступні цифри – 53 відсотка американців схвалюють його перші дні в офісі, майже 35 відсотків – не задоволені його роботою.

Дивіться також: Пандемія та депресія: як українка з Нью-Йорка бореться із стигмою психічних розладів

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG