Спеціальні потреби

ЗМІ розповіли, як 78-річного Байдена захищатимуть від коронавірусу


Адміністрація США вживе надзвичайних заходів для того, щоб захистити Джо Байдена від ризику захворювання на коронавірус. Про це повідомляє видання Axios.

Посилаючись на вказівки, які отримали співробітники нової адміністрації, видання відзначає, що співробітники уряду із доступом до будь-кого із високопосадовців США повинні будуть проходити щоденне тестування на хворобу та постійно носити маски N95.

"Новообраному президенту 78 років, а отже він у групі ризику щодо вірусу та його найгірших наслідків, попри те, що він отримав вакцину", - пише видання.

Як повідомляє Axios, співробітники у "Західному крилі" Білого дому, де розташований офіс президента, повинні протягом усього часу дотримуватись соціального дистанціювання. При цьому відзначається, що на початку значна частина помічників Байдена працюватиме дистанційно.

За даними Університету Джонса Хопкінса, станом на 20-те січня у США від початку пандемії зареєстровано понад 404 тисячі смертей через коронавірус, та понад 2 мільйони 60 тисяч випадків захворювання.

Дивіться також: Дональд Трамп відлетів до Флориди: найголовніше з прощальної церемонії

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG