Спеціальні потреби

Від вибуху замінованого автомобіля в південному Бейруті загинули люди


Чоловік несе поренену вибухом жінку.
Надійшли повідомлення, що в густо населеному районі південного Бейрута вибухнув замінований автомобіль, у результаті чого були вбиті і поранені. Район Бейрута, де стався інцидент, вважається опорним пунктом угруповання Гесболла.

Телевізійна станція Гесболли аль-Манар продемонструвала, як на місце вибуху поспішали карети швидкої допомоги.

Інформаційне агентство Ройтерс повідомило, що загинуло щонайменше троє людей і приблизно 20 тримали поранення. За повідомленням Французького агентства новин загинуло п’ятеро людей і щонайменше 20 були поранені.

У телевізійному повідомленні показано спалені автомобілі, вкриті листям і уламками з пошкоджених балконів сусідніх будинків.

Вибух стався через несповна тиждень після того, як у центральному районі Бейрута в результаті величезного вибуху замінованого автомобіля загинув колишній міністр фінансів Лівану Мохаммед Чатах, який був різким критиком сирійського президента Башара аль-Асада.

У результаті того вибуху занило п’ятеро людей і приблизно 70 отримали поранення. Чимало вибухів протягом минулого року були конфесійно мотивовані і скеровані як проти шиїтів, так і сунітів у Лівані.

У листопаді подвійна атака нападника-смертника, як і в четвер, сталася біля посольства Ірану.
XS
SM
MD
LG