Спеціальні потреби

Актуально

ОБСЄ бажає відновити діяльність в Білорусі

Бюро ОБСЄ в Мінську

Організація з питань безпеки і співробітництва в Європі повідомила, що вона докладає зусиль, щоб відновити свою діяльність в Білорусі після того, як органи влади цієї країни винесли рішення про скасування мандату організації.

Головуючий в ОБСЄ міністр закордонних справ Литви Аудроніус Азубаліс заявив у понеділок, що йому дуже жаль з приводу рішення білоруського уряду не продовжувати мандату бюро ОБСЄ в Мінську.

Однак він додав, що ОБСЄ розпочала «неформальні консультації» з Білоруссю та іншими країнами організації для пошуків угоди, щоб продовжувати працю.

У західному світі Білорусь піддається критиці з приводу її рішення з минулого тижня про закриття бюро ОБСЄ після того, як вона піддала критиці недавні президентські вибори.

Міністерство закордонних справ Білорусі повідомило про рішення закрити операції ОБСЄ в столиці країни з приводу вичерпання її мандату.

Це рішення винесено після президентських виборів 19 грудня, коли організація висловила думку, що Білорусь далека від проведення демократичних виборів. ОБСЄ заявила, що виборчі спостерігачі оцінили майже половину підрахунків голосів як «погані» або «дуже погані».

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG