Спеціальні потреби

Ще санкцій Росії за Україну та права людини обіцяє новий співголова у Сенаті


Посаду заступника голови Сенатського комітету із міжнародних відносин, яку обіймав сенатор-демократ Роберт Менендес, який покинув її через пред'явлені йому звинувачення у корупції, посяде сенатор від Демократичної партії Бен Кардин. Про це йдеться у повідомленні на сайті сенатора.

Кардин, відомий як активний прихильник підтримки України у ході ініційованої Росією кризи. Серед іншого, Кардин неодноразово виступав за надання Україні летальних оборонних озброєнь та посилення санкцій щодо Росії. Кардин також є автором "закону Магнітського", який має на меті покарання російських чиновників причетних до смерті у російській в'язниці адвоката, розслідувача корупції у Росії, Сергія Магнітського.

У офіційній заяві з приводу свого призначення на посаду, сенатор Бен Кардин заявив, що "планує і надалі добиватися збільшення санкцій щодо Росії у відповідь на її агресію проти України".

"На посаді заступника голови комітету, я планую брати ще активнішу участь у наших об'єднаних загальнонаціональних зусиллях, покликаних не допустити отримання Іраном ядерної зброї. Я планує брати участь у формуванні відкритих та чесних дискусій з питання застосування сили проти терористичного угрупування ІДІЛ та нашої реакції на зростаючу нестабільність, яка стала прологом до екстремізму у Ємені, Тунісі та ін. Я планую і надалі добиватися збільшення санкцій щодо Росії у відповідь на її агресію в Україні та її кричуще нехтування своїми міжнародними забов'язаннями, правами люди та принципом верховенства права. Я нетерпляче чекаю проведення Самміту Америк, нагоди попрацювати разом з нашими найближчими сусідами. Я і надалі захищатиму активну участь США у вирішенні глобальних проблем охорони здоров'я, харчової безпеки, економічного розвитку та навколишнього середовища, та виступити за потужну підтримку з боку США громадянського суспільства, зокрема в Африці. Я також слідкуватиму за розвитком безпекової ситуації у Азії, яка перебувала у центрі моєї уваги на посаді заступника підкомітету Сенату з питань Східноазійських та тихоокеанських справ", - розповів про свій порядок денний на новій посаді сенатор-демократ.

Як відомо, попереднику Кардина на посаді, сенатору-демократу Роберту Менендесу, Міністерство юстиції США пред'явило офіційне звинувачення в отриманні хабарів від давнього друга-офтальмолога в штаті Флорида в обмін на просування інтересів цього лікаря з використанням свого впливу.

Серед іншого Менеднес буцімто використовував свій вплив для отримання американських віз для кількох "подружок" свого друга. Йдеться про 4-и випадки, у яких йшлося про візи для моделей з Бразилії, Домініканської Республіки та України. Менендес, серед іншого, буцімто наказав своєму помічнику напряму сконтактувати із послом США після того, як у візі було відмовлено домініканській подружці його друга та її сестрі.

За версією обвинувачення, Менендес у відповідь на свої послуги, отримував дорогі подарунки загальною сумою у мільйон доларів, включно з оплатою дорогих готелів, подорожей літаком та надання йому у користування приватної віли у Домініканській Республіці.

Дивіться також : Спів-автору "Закону про підтримку свободи в Україні" висунули офіційні звинувачення

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG