Спеціальні потреби

Адміністрація Байдена планує скасувати рішення Трампа про дозвіл європейцям подорожувати до США


Аеропорт імені Рональда Рейґана в Арлінґтоні США

Речниця новообраного американського президента Джо Байдена повідомила, що нова адміністрація, яка починає працювати 20 січня, планує переглянути рішення президента Трампа про скасування обмежень на в’їзд з Європи та деяких інших країн до США.

Заборона на в’їзд з Китаю та Ірану згідно з тим указом мала зберігатися.

Насправді ми плануємо посилити заходи, щодо здоров’я у галузі міжнародного подорожування...

Дональд Трамп у понеділок підписав указ про скасування з 26 січня обмежень, які він запровадив навесні минулого року, і це означало б можливість відновлення подорожей до США з 26 країн європейської Шенгенської зони, а також з Великої Британії, Ірландії і Бразилії.

Але одразу після оприлюднення рішення Трампа речниця Байдена Джен Псакі написали у Twitter: “За порадою нашої медичної команди адміністрація не планує скасовувати ці обмеження 26 січня”.

“Коли пандемія погіршується, і у світі з’являються нові більш заразні різновиди, зараз не час скасовувати обмеження на міжнародні подорожі”, - написала вона і додала, - “Насправді ми плануємо посилити заходи, щодо здоров’я у галузі міжнародного подорожування, щоб стримати поширення Covid-19.”

США з 26 січня також запроваджують вимогу, щоб більшість авіапасажирів, які прибувають з-за кордону, надавали підтвердження негативних результатів аналізів на коронавірус, або довідку про одужання від Covid-19.

Дивіться також: Який портал допомагає іноземцям дізнатися про українську історію та культуру. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG