Спеціальні потреби

Джозеф Байден закликав Порошенка та Яценюка об’єднатись і повернути довіру суспільства


Фото з веб-сайту президента України. Грудень, 2015 рік

Байден закликав керівництво України відновити довіру людей довкола коаліції і програми реформ, щоб прискорити боротьбу з корупцією.

Джозеф Байден закликав українську владу відновити довіру суспільства довкола урядової коаліції та програми реформ. Про це у п’ятницю ввечері йшлося у окремих телефонних розмовах віце-президента США з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком та президентом України Петром Порошенком.

Як повідомляє Білий дім, «він закликав українське керівництво об'єднатися і відновити велику довіру людей довкола сильної урядової коаліції і програми реформ, щоб прискорити українські зусилля у боротьбі з корупцією, посилити правосуддя та верховенство права, а також виконати вимоги МВФ».

У повідомленні йдеться, що обговорюючи продовження військових дій на сході України, сторони констатували, що «Росія та об’єднані сили проросійських сепаратистів не виконують зобов'язання щодо припинення вогню і забезпечення повного доступу ОБСЄ на територію, яку вони де-факто контролюють».

Адміністрація президента США також повідомляє, що віце-президент Байден наголосив на важливості виконання Мінських угод усіма сторонами, і назвав це найкращим способом на шляху розв’язання конфлікту.

«Віце-президент США висловив також пошану народу України та його лідерам у другу річницю Революції гідності на Майдані, додавши, що його надихнув той прогрес, який вже зробила країна. Він наголосив прем’єр-міністру України, і президенту, що потрібно ще багато зробити, аби вшанувати те надбання мужніх українців, які віддали так багато заради кращого майбутнього для своєї країни», - повідомляє Білий дім.

На веб-сайті президента України у повідомленні про телефонний дзвінок Джозефа Байдена не згадується заклик віце-президента США щодо реформ та коаліції. На інтернет-сторінці прем’єра Яценюка відсутня інформація про цю розмову.

Дивіться також: «Українці обурені такою несправедливістю» - фотограф із США, який знімає поранених.

Показати коментарі (10)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG