Спеціальні потреби

Росія має відповісти за постачання зброї сепаратистам - Байден


Віце-президент США Джозеф Байден

Джозеф Байден привітав тривалі зусилля України, спрямовані на перемовини з приводу припинення вогню, і сценарій реалізації мирного плану президента Порошенка, метою якого є вивести Україну на довгостроковий шлях до стабільності.

Віце-президент США Джозеф Байден у четвер мав чергову телефонну розмову з президентом України Петром Порошенком, під час якої вони обговорювали ситуацію у Східній Україні.

Про це повідомив офіс віце-президента при Білому домі.

У повідомленні зазначається, що президент Порошенко сказав віце-президентові, що український уряд запропонував кілька місць – в Україні, в Росії, так само як і в інших країнах, – для перемовин щодо припинення вогню і з проросійськими сепаратистами, але що всі ці пропозиції було відхилено чи Росією, чи сепаратистами.

Джозеф Байден привітав тривалі зусилля України, спрямовані на перемовини з приводу припинення вогню, і сценарій реалізації мирного плану президента Порошенка, метою якого є вивести Україну на довгостроковий шлях до стабільності, - йдеться у повідомленні.

Віце-президент сказав президентові України, що Сполучені Штати обговорювали зі своїми партнерами з міжнародної спільноти потребу закликати Росію до відповідальності за її постійну підтримку сепаратистів, у тому числі передавання їм зброї великої дальності та обладнання через кордон.

Як зазначається у повідомленні, Джозеф Байден домовився з Петром Порошенком про необхідність швидко ввести в дію місію з моніторингу кордону в Україні від Організації з безпеки і співробітництва у Європі (ОБСЄ), чиї функції може бути потенційно розширено до моніторингу майбутнього припинення вогню, і про необхідність негайного звільнення українських заручників, захоплених сепаратистами.

Показати коментарі (7)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG