Спеціальні потреби

Джо Байден: “Останнє, чого хоче Путін - це Холодної війни”


Президент США Джо Байден під час спілкування зі ЗМІ у Женеві

Джо Байден та Володимир Путін провели свою першу зустріч віч-на-віч, яка тривала близько 2,5 годин. Обоє лідерів зауважили, що їхній саміт відбувся конструктивно. Серед іншого, на зустрічі з Путіним Джо Байден підняв тему України.

“Ми наголосили на непохитній підтримці США суверенітету та територіальній цілісності України”, - сказав американський президент на прес-конференції за підсумками саміту. “Ми домовились продовжувати дипломатію в контексті Мінських угод. Я поділився нашим занепокоєнням щодо Білорусі. Він не заперечував те, що сталося. Але він має іншу думку, що з цим робити”.

На думку Джо Байдена, в наступні декілька місяців з’явиться перспектива покращити відносини між США та Росією. Але при цьому президент США заявив: він не має переконання, що Путін зміниться - і, що він доніс російському президенту, що на зловмисні дії буде відповідь.

“На зустрічі не було погроз”, - сказав Джо Байден. “Я прояснив йому свою позицію. Прояснив що, на мою думку, ми можемо досягнути разом, і якщо будуть порушення американського суверенітету - що ми зробимо”.

Президент США додав: “Думаю, останнє, чого хоче Путін - це Холодної війни”. На думку Джо Байдена, нова Холодна війна не є в інтересах ні США, ні Росії.

Дивіться також: Зустріч Байдена і Путіна. Головні заяви, оцінки експертів

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG