Спеціальні потреби

ЗМІ: Сина Байдена звільнили з ВМС через кокаїн


Гантер Байден

Син віце-президента США Джозефа Байдена, який працює на українську компанію, раніше цього року був звільнений з резерву ВМС після того, як перевірка на споживання ним кокаїну дала позитивний результат, повідомляють джерела, знайомі з ситуацією.

Джерела, що не були уповноважені говорити публічно, повідомили, що результати аналізу, пройденого Гантером Байденом в червні 2013 року, виявили сліди кокаїну.

У квітні Гантер Байден був найнятий приватною українською компанією Burisma Holdings, яка, за її заявами, ставить своєю метою скорочення залежності України від російського газу і нафти. При цьому, основним місцем роботи Байдена залишилася юридична фірма Schiller & Flexner LLP, яка знаходиться в Нью-Йорку.

Тим часом, представник ВМС США Раян Перрі підтвердив, що Байден був звільнений з резерву в лютому 2014 року. За його словами, законодавство про таємницю приватного життя не дозволяє йому повідомляти про будь-які деталі.

Перрі повідомив, що Байден був відібраний для роботи в якості прапорщика в резерві ВМС в 2012 році і в травні 2013 року призначений у відділ зі зв'язків з громадськістю в Норфолку, штат Вірджинія.

Син віце-президента, якому 44 роки, повідомив, що шкодує про інцидент.

«Служба у ВМС США була для мене великою честю, я дуже шкодую, що мої вчинки привели до звільнення. Я поважаю рішення командування", - йдеться в заяві 44-річного Гантера Байдена, поширеній в четвер, 16 жовтня.

В офісі віце-президента цю справу відмовилися коментувати і запропонували відправляти всі запитання адвокату Гантера Байдена.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG