Спеціальні потреби

Трамп: Америка залишається маяком свободи і символом процвітання


Президент звернувся з Посланням з нагоди 244-ї річниці прийняття Декларації незалежності США

У суботу Білий дім розповсюдив Послання президента Дональда Трампа з нагоди 244-ї річниці прийняття Декларації незалежності США.

Цього дня у 1776-го року у Філадельфії, як зазначається у посланні, Другий континентальний конгрес прийняв Декларацію незалежності Сполучених Штатів. Роблячи цей історичний крок, Конгрес проголосив, що британські колонії на північноамериканському континенті мають право стати «вільними і незалежними».

Перед обличчям лих американці зберегли силу духу і виявилися гідні подвигів своїх предків, що створили нашу велику вільну країну

«Стійка прихильність ідеалам свободи і справедливості, які стали визначати наш американський дух, випливає з підвалин нашої країни. Заявляючи, що наші права на «життя, свободу і прагнення до щастя» повинні бути гарантовані для нащадків і що «серед людей засновуються уряди, які отримують свої справедливі повноваження за згодою керованих», наші батьки-засновники почали американський експеримент, який підтримував свободу і демократію в боротьбі проти тиранії і монархії», - йдеться в президентському посланні.

Через двісті сорок чотири роки, підкреслюється в документі, принципи, закладені в Декларації незалежності, продовжують «спрямовувати нашу країну вперед і зберігати її статус маяка свободи, процвітання і можливостей для всіх».

В останні місяці американський народ, безсумнівно, пережив чимало випробувань, йдеться в посланні, проте навіть перед обличчям лих американці зберегли силу духу і виявилися гідні подвигів своїх предків, що створили нашу велику вільну країну.

«Перша леді і я бажаємо кожному американцеві щасливого і благословенного 4-го липня і з гордістю приєднуємося до вас у святкуванні дня народження нашої великої країни. Нехай Господь благословить Бог Сполучені Штати Америки!» - ці словами закінчується послання президента Трампа.

Дивіться також: Чи можлива реформа ООН, яка б обмежила право вето Росії та інших постійних членів Ради безпеки?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG