Спеціальні потреби

Білий дім: Байден підтвердив підтримку України з боку США у розмові з Зеленським


Джо Байден підтвердив непохитну відданість з боку США суверенітету та територіальній цілісності України. Про це йдеться у заяві речниці Білого дому Джен Псакі щодо розмови президента США Джо Байдена та президента України Володимира Зеленського. Заяву розміщено на сайті Білого дому.

"Лідери обговорили наше стратегічне партнерство на підтримку плану президента Зеленського протидіяти корупції та імплементувати порядок денний реформ, на основі наших спільних демократичних цінностей та євроатлантичних прагнень України, який принесе правосуддя, безпеку та процвітання народу України. Президент Байден підтвердив непохитну відданість з боку США суверенітету та територіальній цілісності України перед лицем триваючої агресії Росії у Донбасі та Криму. Лідери також обговорили необхідність тісної співпраці щодо енергетичної безпеки та боротьбу проти COVID-19, включно із планами США надати Україні 900 000 доз вакцини, щоб допомогти Україні подолати пандемію. Президент Байден запросив президента Зеленського відвідати Вашингтон пізніше цього літа", - йдеться у повідомленні.

Заяву щодо розмову президентів США та України розміщено на сайті офіційного інтернет-представництва Володимира Зеленського.

У заяві наголошується, що позицію України обов’язково буде враховано під час обговорення стратегічних питань у НАТО, а також запланованих заходів найвищого рівня. Як відзначається, Зеленський наголосив на важливості надання Українській державі Плану дій щодо членства в Альянсі, та на тому, що російський трубопровід "Північний потік – 2" створює загрозу і має розглядатися через призму гарантій безпеки для України, зауважив Президент України.

Дивіться також: Безос вже наступного місяця летить у космос – на ракеті його власної компанії Blue Origin

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG