Спеціальні потреби

США на фоні сутичок закликали президента Тунісу дотримуватись принципів демократії


Державний секретар США Ентоні Блінкен провів телефонну розмову з президентом Тунісу Каїсом Саїдом, у якій закликав лідера країни дотримуватись принципів демократії. В столиці країни тривають протести і сутички після того, як президент Тунісу вирішив розпустити уряд та призупинив роботу парламенту.

“Держсекретар закликав президента Саїда дотримуватись принципів демократії та прав людини, які є базисом урядування в Тунісі. Держсекретар закликав президента Саїда зберігати відкритий діалог з усіма політичними гравцями і народом Тунісу, зауваживши, що США продовжать пильнувати за ситуацією і бути залученими”, - йдеться у заяві Державного департаменту.

Розмова між Ентоні Блінкеном та Каїсом Саїдом відбулась на фоні сутичок у Тунісі - між прихильниками президента з одного боку і прихильниками найбільшої партії в парламенті - “Ен-Нахда”. Після неї лідер Тунісу пообіцяв представникам громадянського суспільства, що він гарантує зберегти свободи та верховенство права, - передає Bloomberg.

Своєю чергою, за повідомленнями Al Jazeera, в партії “Ен-Нахда” відмовились від закликів своїх прихильників до протестів і заявили, що хоча і вважають призупинення роботи парламенту та звільнення прем’єр-міністра неконституційним, закликають президента Каїса Саїда до діалогу.

Дивіться також: США та НАТО продовжують виводити свої війська з Афганістану: що про це думають місцеві?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG