Спеціальні потреби

Мільярдер Майк Блумберг вийшов з президентських перегонів і підтримав Байдена


Витративши більше півмільярда доларів лише на політичну рекламу, американський мільярдер Майк Блумберг вирішив вийти з передвиборчих перегонів у США.

Блумберг прийняв таке рішення після впевненої перемоги, яку здобув колишній віце-президент США Джо Байден у так званий "Супервівторок". Байден переміг у дев'яти штатах з 14, де у цей день відбувались голосування. Водночас Блумберг, який робив основну ставку саме на “Супервівторок”, у більшості штатів посів третє або четверте місце.

Після поразки мільярдер закликав виборців об'єднатись навколо Джо Байдена як єдиного кандидата від Демократичної партії.

Три місяці тому я приєднався до гонки, щоб перемогти Дональда Трампа. Сьогодні я йду з тієї ж причини.
Майк Блумберг

"Три місяці тому я приєднався до гонки, щоб перемогти Дональда Трампа. Сьогодні я йду з тієї ж причини, – заявив Блумберг у Twitter. – Перемога над Трампом починається з об'єднання навколо кандидата, який має найкращі шанси це зробити. Це очевидно – мій друг і визначний американець Джо Байден".

На рішення Блумберга знятись із виборів відреагував Дональд Трамп, висміявши його в серії твітів. “Міні Майк Блумберг щойно вийшов з президентської гонки. Я б уже давно сказав йому, що в нього немає того, що потрібно - і він би зберіг собі мільярд доларів, справжню ціну. Тепер він влиє гроші в кампанію Сонливого Джо, сподіваючись зберегти обличчя. Це не спрацює!” - написав Дональд Трамп.

Нагадаємо, перед цим на користь Джо Байдена з виборів знялись двоє інших кандидатів з високою підтримкою - Піт Буттиджедж та Емі Клобучар. Наступний тур внутрішньопартійних виборів відбудеться 10 березня. В цей день голосуватимуть штати Мічиган, Міссісіпі, Міссурі, Айдахо, Вашингтон, Північна Дакота та виборці закородоном.

Дивіться також: Байден vs Сандерс: Як голосують у "маленькій Америці", Вірджинії, у Супервівторок.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG