Спеціальні потреби

Актуально

Великобританія оголосила про масштабне скорочення державного бюджету

Міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн

Уряд Великобританія пропонує наймасштабніше з часів Другої світової війни урізання бюджету, закликаючи до зменшення пільг і скорочення впродовж наступних 4 років 25% робочих місць у громадському секторі.

Міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн, виступаючи у середу в парламенті, сказав, що настав час, щоб країна «сплатила рахунки» минулого десятиліття і опрацювала реалдьний план щодо державних витрат. Він заявив, що Великобританії необхідно реформувати нинішню систему соціяльного забезпечення, кошти на втримання якої вона далі не може понести.

Згідно з планом, до 2015 року буде скорочено майже 500 тисяч робочих місць у громадському секторі. За словами Осборна, буде звільнено до 33% працівників у більшості сферах діяльності уряду.

У вівторок, накреслено план щодо зменшення оборонного бюджету Великобританії на 8%. Скорочення заторкне всі види збройних сил країни.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG