Спеціальні потреби

Камерон виступив у парламенті у зв’язку з хакерським скандалом


Антиурядові демонстранти закликають до відставки Камерона

Прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон захищав своє рішення призначити своїм прес-секретарем колишнього редактора газети-таблоїда News of the world, що опинилася в центрі скандалу з прослуховуванням телефонів громадян та недавно була закрита.

Виступаючи на спеціальній сесії парламенту у середу, Камерон заявив, що до Енді Кулсона слід ставитися як до невинної особи, поки його не буде засуджено. Кулсон займав посаду прес-секретаря Камерона до часу його відставки у січні. Кулсон - один із 10 осіб, яких було заарештовано у зв’язку зі скандалом.

Лідер опозиції у Великобританії Ед Міллібанд заявив, що прем’єр-міністр зробив «катастрофічну помилку» призначаючи Кулсона і, що слід було вдатися до всіх можливих заходів для відкриття фактів. Камерон заперечив, що діяв незаконно, кажучи, що у той час, як він приймав Кулсона на роботу, він не мав жодних доказів його причетності до телефонного скандалу.

Опозиційні партії також піддають критиці часті зустрічі Камерона з директорами медіа-імперії Руперта Мердока - власника таблоїда. Минулого тижня Камерон визнав, що протягом його перших 14 місяців перебування при владі, він зустрічався з виконачими директорами медіа-корпорації Мердока - 26 разів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG