Спеціальні потреби

Аун Сан Су Чжі виступила перед своїми прихильниками у Рангуні


Аун Сан Су Чжі виступила перед своїми прихильниками у Рангуні

Виступаючи з рідкісною промовою після звільнення з-під домашнього арешту, лідер демократчиної опозиції в Бірмі Аун Сан Су Чжі закликала своїх співвітчизників відстоювати свої права і домагатися демократії у керованій військовою хунтою країні.

Тисячі прихильників схвальними вигуками вітали Аун Сан Су Чжі у штаб-квартирі у Рангуні очоленої нею Національної ліги за демократію. Вона заявила, що в основі демократії лежить свобода слова.

У розмові з Голосом Америки, один з присутніх на зібранні кореспондентів сказав, що натовпи «захоплені і сповнені радості» з приводу звільнення опозиціонерки. Аун Сан Су Чжі заявила, що вона працюватиме зі всіма демократичними силами і заохочувала людей звертатися до її партії із своїми занепокоєннями.

У суботу Аун Сан Су Чжі вільно прогулювалася біля свого будинку над озером у Рангуні. Впродовж багатьох років опозиціонерка веде боротьбу з військовими правителями Бірми. Лауреатка Нобелівської премії миру перебувала під домашнім арештом загалом протягом 15 років.

XS
SM
MD
LG