Спеціальні потреби

Тіло колишнього короля Камбоджі повернуто на батьківщину


Тіло Нородома Сіанука прибуло у середу до Пномпеня, де тисячі людей вишикувалися вздовж вулиць, щоб віддати колишньому королю Камбоджі останню шану.

Труну з прахом колишнього монарха доставили до камбоджійської столиці на літаку з Пекіна, де він помер в понеділок від серцевого нападу у віці 89 років після тривалої боротьби з раком.

Натовпи людей зібралися біля королівського палацу, щоб вітати повернення на батьківщину екс-короля і побачити труну з його прахом. Протягом трьох місяців тіло Нородома Сіанука буде виставлено для загального огляду в королівському палаці - до проведення пишних державних похоронів і відтак, відповідно до буддистської традиції, кремації. Прах буде поміщений у золоту урну і похований на території королівського палацу в Пномпені.

Високошанований король Сіанук, відомій як "цар-батько" для багатьох камбоджійців, вступив на престол в 1941 році і відігравав ключову роль у житті Камбоджі протягом понад 60 років.

У середу уряд Камбоджі оголосив у країні загальнонаціональну жалобу, яка триватиме до 21 жовтня. Приспущено камбоджійський державний прапор, а всі розважальні заходи заборонено.
XS
SM
MD
LG