Спеціальні потреби

Китайський президент Сі Цзіньпін високо оцінив зв’язки КНР з Африкою


Китайський президент Сі Цзіньпін схвалив розвиток відносин між Китаєм та африканськими країнами під час свого першого візиту на континент та першого закордонного турне з часу вступу на президентську посаду на цього року.

Під час перебування у Танзанії в неділю Сі Цзіньпін мав зустріч з президентом країни Джакаєм Кіквете. Після переговорів обидва лідери підписали декілька двосторонніх угод з питань торгівлі, культури та розвитку. В ході свого візиту Сі підкреслював, що Китай планує посилювати зв’язки з африканськими країнами і за нового керівництва.

До Танзанії Сі Цзіньпін прибув з Москви, де він зустрівся з російським лідером Володимиром Путіним. Російський президент висловив вдячність за те, що китайський лідер обрав Росію в якості першої країни, яку він відвідав після вступу на найвищу посаду в країні, та назвав китайсько-російські відносини основним фактором світової політики.

Після Танзанії Сі Цзіньпін відбуде до Дурбана в Південно-Африканській Республіці, де візьме участь у п’ятому саміті так званих країн BRICS, а саме – Бразилії, Росії, Індії, Китаю та ПАР, що пройде 26-27 березня. Президент Сі Цзіньпін відвідає окрему зустріч африканських регіональних лідерів, під час якої обговорюватимуться економічні та торговельні питання континенту.
XS
SM
MD
LG