Спеціальні потреби

Після заворушень міліція патрулює китайське місто


Заворушення сталися в південнокитайській провінції Гуандун

Сотні службовців спеціальної міліції зайняли позиції в місті Чженчен, що в південнокорейській провінції Гуандун, у намаганні відновити правопорядок після трьох днів заворушень, викликаних імовірно невідповідною поведінкою з вагітною мігранткою з боку службовців безпеки.

Велика присутність міліції у місті в понеділок була наслідком заворушень у неділю, коли сотні демонстрантів вибивали вікна і підпалювали урядові будинки. Телебачення з Гонконгу показало, як протестувальники перевертали міліцейські автомобілі, а міліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів. У повідомленні сказано, що заарештовано щонайменше 12 людей.

У контрольованих урядом засобах масової інформації рідко повідомляється про заворушення. Однак, за повідомленнями ЗМІ, офіційні особи сказали, що заворушення розпочалися у п’ятницю ввечері після сварки між міліцією і парою дрібних продавців, які, згідно з повідомленням, блокували вхід до місцевого супермаркету. Опісля приблизно сто очевидців мали сутичку з міліціонерами, щоб запобігти затриманню продавців.

XS
SM
MD
LG