Спеціальні потреби

У Китаї рятувальники надають допомогу жертвам нищівного землетрусу


Розшуково-рятувальні бригади намагаються досягти віддалених районів китайської провінції Сичуань, де в суботу вранці стався сильний землетрус. Згідно з повідомленнями, приблизно 200 людей загинуло і понад 11 тисяч отримали поранення.

Державні засоби масової інформації повідомили, що до найбільш постраждалих районів повіту Лушань не можна було дістатися дорогами і що пошкоджений телефонний зв’язок. Проте розшуково-рятувальні бригади застосували динаміт, щоб з доріг усунути уламки, що залишилися після зсувів землі. Це уможливило надіслати важку техніку до знищених районів. Тисячам людей відновлено постачання електроенергії і телефонний зв’язок.

Однак тисячі переміщених людей живуть у наметових містечках, що їх поставив Червоний Хрест. Бездомним уже надсилають продовольство і воду.

Офіційне китайське інформаційне агентство новин Сіньхуа повідомило, що в неділю рятувальники надали допомогу дев’ятьом селанам, які опинилися в пастці в гірському повіті Лушань. Це були стрші відом люди і діти, найстарші до 85 років і наймолодші – дворічні діти.

До лікарні в адміністративному центрі провінції Сичуань місті Ченду прибув прем’єр-міністр Китаю. В тій лікарні видужує багато поранених людей, яких перевезено туди після нищівного землетрусу.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG