Спеціальні потреби

Кількість жертв зсуву ґрунту в Китаї зросла до 19 осіб


За повідомленням офіційного агентства новин КНР «Сіньхуа», рятувальники знайшли тіло ще однієї жертви зсуву ґрунту, який зійшов у четвер на південному заході Китаю, збільшуючи кількість загиблих внаслідок стихії до 19 осіб. Серед жертв -18 школярів.

У повідомленні «Сіньхуа» не було подано ім’я особи, яку знайшли мертвою під обвалом у п’ятницю по полудні. Раніше повідомлялося, що внаслідок зсуву ґрунту одна особа пропала безвісти.

Представники місцевої влади підтвердили загибель 18 школярів сьогодні вранці – через 18 годин після того, як стихія зруйнувала будівлю початкової школи та три ферми у селі Чженьхе у провінції Юньнань. Усі загиблі діти – учні 3-5-х класів, що зібралися на позашкільні заняття під час канікул. Дітей перевели до цієї школи з сусіднього села, що у вересні потерпіло від землетрусу. Тоді загинула 81 особа.

З району стихії евакуйовано близько 800 людей і переведено у безпечніші місця. Приблизно дві тисячі мешканців, поліцейських, медиків та військовослужбовців беруть участь у пошуково-рятувальних роботах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG