Спеціальні потреби

Китай випередить США як провідну супердержаву?


Згідно з результатами найновішого опитування, що його провів Дослідний центр П’ю, населення світу дедалі більше переконане, що кінець кінцем Китай випередить Сполучені Штати як провідну супердержаву.

У понад половині із 39 країн, в яких відбулося опитування, Сполучені Штати вважаються – і це дійсно так – країною з найбільшою економікою у світі. Але більшість людей у 18 країнах заявила, що Китай колись випередить США.

Результати опитування, оприлюднені в четвер, вказують, що Сполучені Штати і далі мають кращу глобальну репутацію від Китаю; 63 відсотки на користь США, у порівнянні з 50 відсотками для Китаю.

Однак така оцінка зележить від регіону. Репутація Китаю погана серед його найближчих сусідів, тоді як репутація Сполучених Штатів найгірша серед країн з більшістю мусульманського населення.

Проте, навіть у тих країнах, де населення ставиться до США з найбільшою ворожістю, кажуть, що, на їх думку, США пропонують своїм громадянам більшу особисту свободу. В середньому 70 відслотків населення відповіли, що США шанують індивідувальні свободи, тоді як щодо Китаю те саме сказали лише 36 відсотків опитаних.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG