Спеціальні потреби

Російські хакери намагалися зламати електронну пошту Гілларі Клінтон


Гілларі Клінтон

Один з листів виглядав як штраф за перевищення швидкості, відправлений поліцією Нью-Йорка.

Стали відомі нові деталі скандалу з електронною поштою Гілларі Клінтон: російські хакери як мінімум п'ять разів намагалися атакувати її приватний аккаунт.

Один з листів, надісланий електронною поштою, виглядав як штраф за перевищення швидкості, який поліція Нью-Йорка нібито відправила Гілларі Клінтон. Насправді йшлося про спроби фішінгу - з метою вивудження паролів. Лист був направлений Гілларі Клінтон, яка у той час перебувала на посаді держсекретаря, хакерами, імовірно, пов'язаними з Росією.

Про це повідомляє Associated Press.

«З інформацією в моїй електронній пошті зверталися належним чином», - нагадує Гілларі Клінтон - кандидат у президенти США.

Відправники шахрайських листів помістили в них інструкції, в разі виконання яких хакерам вдалося б отримати доступ до електронної пошти і комп'ютера колишнього держсекретаря США. Інформація з комп'ютера могла бути використана щонайменше трьома серверами за межами США, у тому числі на території Росії.

Помічники Клінтон відзначили, що екс-держсекретар і кандидат у президенти США, як і мільйони американців, регулярно отримує спам.

Республіканці роблять інший висновок: на їхню думку, ця історія демонструє, наскільки вразливий був особистий поштовий сервер Клінтон.

«Це незаконно і невиправдано», - стверджує Марко Рубіо, кандидат у президенти США від Республіканської партії.

Деталі скандалу пильно вивчають в Палаті представників. Конгресмен-республіканець Кевін Маккарті, який висунув свою кандидатуру на посаду спікера нижньої палати Конгресу, стверджує, що двопартійне розслідування терористичної атаки в Бенгазі і відповідних дій вищого керівництва США, призвело до зниження популярності Гілларі Клінтон.

«Всі думали, що Гілларі Клінтон непереможна! Адже так? Однак ми разом створили спеціальний комітет з Бенгазі. І де її рейтинги сьогодні? », - запитує Маккарті.

Клінтон зробила свої висновки, заявивши, що республіканські законодавці керуються виключно своїми власними політичними цілями, а не інтересами країни.

Дивіться також: Скандал тягне Гілларі Клінтон на дно

Скандал тягне Гілларі Клінтон на дно. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

XS
SM
MD
LG