Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон: Україна заслуговує на більшу фінансову і військову допомогу


Гілларі Клінтон

Гілларі Клінтон закликала, щоб Сполучені Штати надали більшу фінансову і військову допомогу Україні для боротьби з підтримуваними Росією сепаратистами й найманцями. Водночас вона відкидає думку, що українському уряду не можна довіряти, якщо йдеться про фінансову допомогу. Про це пише впливова вашингтонська газета Politico.

Клінтон уже раніше піддала критиці політику Росії щодо України, зокрема після анексії Криму. Згідно з повідомленнями, вона навіть порівняла дії Путіна до нацистської агресії.

Виступаючи в середу у Вінніпегу, пані Клінтон сказала:

«Я думаю, що ми повинні надати більшу фінансову допомогу українському уряду».

Слід додати, що Вінніпег є одним з більших канадських міст, чималу частину якого складають вихідці з України.

Колишній державний секретар заявила: «Я думаю, що ми повинні робити більше, щоб допомогти Україні захистити свої кордони».

Вона підкреслила, що українцям потрібне нове устаткування і нова військова підготовка. Вона визнала, що Сполучені Штати і НАТО неохочі робити це, тому що це дуже делікатна, потенційно небезпечна ситуація. Проте українські збройні сили і цивільне населення, які борються проти сепаратистів, показали, що вони заслуговують на більшу підтримку, – підкреслила Гілларі Клінтон.

Політичні експерти і оглядачі вважають, що Гілларі Клінтон, за всіма ознаками, змагатиметься у 2016 році за президентську посаду.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG