Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон привітала українців з Днем незалежності


Текст вітання в перекладі:

Поздоровляю усіх українців з Днем незалежності. Цього 24-го серпня Ви відзначаєте 19-ту річницю незалежності України, віддаючи належне демократичним цінностям, які розділяють не лише українці, але так само американці.

Мені випала честь побувати в липні в Україні. Я зустрічалася з Вашим президентом, міністром закордонних справ, студентами та багатьма іншими людьми, готовими допомогти своїй країні своїми ідеями і талантами. Те, що Ваша країна за такий короткий час зробила стільки поступу, свідчить про рішучість, наполегливість і дух українського народу. Сполучені Штати горді бути Вашим партнером. Ми знаємо, що Ви і далі працюватимете з тією ж, що і дотепер, енергією та старанністю для захисту і зміцнення Ваших демократичних інститутів, укріплення громадянського суспільства та розвитку прозорих ринків, чим Ви закладете основу під свою майбутню стабільність і процвітання.

Протягом наступного року наша Комісія із стратегічного партнерства посилить співробітництво між нашими країнами у багатьох сферах, у яких ми вже співпрацюємо. Це – торгівля, інвестиції, економічне зростання, співпраця в енергетичній сфері, політичний діалог, становлення верховенства закону, запевнення регіональної безпеки та територіальної цілісності. Ми також розглянемо можливості розширення міжлюдських обмінів між нашими країнами.

Сполучені Штати підтримували від Дня проголошення незалежності і далі підтримуватимуть Україну і український народ на шляху досягнення Вами усіх переваг демократії в усій їхній повноті та усіх благ, які з неї випливають.

XS
SM
MD
LG