Спеціальні потреби

Прибутки деяких американських компаній за 2 квартал рекордно зросли


Деякі з найбільших американських компаній повідомляють про зростання прибутків за період від квітня по червень і сподіваються, що так буде втримуватись до кінця року.

United Parcel Service (UPS) – одна з найбільших у світі компанії, що надає транспортні послуги з доставкою вантажу по призначенню – базована у Сполучених Штатах. Вона повідомила, що в другому кварталі цього року її заробітки зросли на 90% у порівнянні з цим же періодом минулого року.

Обсяг прибутків UPS у 2 кварталі становив 845 мільйонів доларів, що частково пояснюється збільшенням кількості замовлень на перевезення і доставку пакунків в інші країни.

Багато економістів вважають зростанням операцій UPS і конкуруючої з нею компанію FedEx ознакою економічного оздоровлення, тому що споживачі і підприємницькі організації збільшують пересилання пакунків лише за кращих економічних умов.

Базована у США компанія Caterpillar – найбільший у світі виробник важкого обладнання – також повідомила про піднесення своїх прибутків. За останніх 3 місяці, з кінцем червня, вони зросли на 91% і сягнули до 707 мільйонів доларів, що свідчить про збільшення попиту на їх продукцію зі сторони енергетичних і гірничодобувних компаній.

Обидві компанії – UPS і Caterpillar – очікують у 2010 році більших прибутків, ніж сподівались раніше.

XS
SM
MD
LG