Спеціальні потреби

Демократична партія шукає винних у безробітті за межами Білого Дому


Причина безробіття не в Білому Домі - демократи
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00
Direct link

Причина безробіття не в Білому Домі - демократи

У місті Шарлотті, Північна Кароліна, розпочався з’їзд Демократичної партії, на якому центральне місце порядку денного посідатиме питання безробіття.

У місті Шарлотт, штат Північна Кароліна, у вівторок офіційно розпочинається Національний з’їзд Демократичної партії США. Делегати та учасники почали з’їжджатися ще напередодні - у понеділок. У цей день у США відзначали День Праці. Саме питання безробіття є чи не найважливішою темою цієї передвиборчої кампанії і буде одним з головним питань на з'їзді демократів.

Північна Кароліна, де проходить з’їзд, має вищий за середній по країні рівень безробіття – понад 9%. Багато демократів, що прибули до Шарлотта, звинувачують в цьому політику великих корпорацій. Так вважає і Джеймс Хаффа – лідер найбільшої у США профспілки, «Тимстерс»:

«Вони беруть компанії, фабрики, які були тут, і переводять їх до Мексики, або до Індії. Це знищує наш середній клас».

Саме в політиці консервативних республіканців демократи бачать причину теперішніх економічних негараздів в країні.
Президент Барак Обама успадкував ситуацію, за якої щомісяця втрачалося 800,000 робочих місць. Загалом – три з половиною мільйони робочих місць зникли з нашої економіки. Обамі це вдалося зупинити
Лідер руху за права людини Джессі Джексон.
«Мене скорочували п’ять разів за останні п’ять років», - каже Реджинальд Перселл, жертва сьогоднішньої економіки. Цей тиждень флорист Перселл роботу має – але лише завдяки з’їзду. Тим не менш він планує голосувати за Барака Обаму.

«Я дійсно вважаю, що економіка як раз зараз почала покращуватися», - каже він.

Республіканці покладають усю провину на демократів. До Шарлотта з передвиборчою метою також приїхав кандидат у віце-президенти від республіканців Пол Раян.

«Кожний президент, починаючи з часів Великої депресії, який балотувався на другий термін, міг переконливо сказати виборцям, що вони тепер у кращій ситуації, ніж були чотири роки тому. Окрім двох – Джиммі Картера і Барака Обами», - заявив Раян під час свого виступу.

І у наступні три дні демократи цю тезу заперечуватимуть. Окрім самого Барака Обами, на сцену в Шарлотті вийдуть його дружина Мішель Обама, мер Чикаго Рем Емануель, Білл Клінтон, віце-президент Джо Байден, мер Сан Антоніо Джуліан Кастро та інші впливові політики-демократи.

Спортивна арена, де проходить з’їзд, вміщує шість тисяч делегатів та тисячі волонтерів, які працюватимуть на події. А протягом тижня по всій країні пройде близько чотирьох тисяч вечірок виборців-демократів, які збиратимуться разом, аби дивитися з’їзд по телевізору.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG