Спеціальні потреби

Після 9-ти років ув’язнення посібнику аль-Кайди висунули звинувачення у США


Після 9-ти років ув’язнення посібнику аль-Кайди висунули звинувачення у США

Маджида Шуката Хана затримали у Пакистані у 2003-му році. З того часу він утримувався в закордонних тюрмах ЦРУ та на Гвантанамо.

Міністерство оборони США звинувачує затриманого в Америці громадянина Пакистану в посібництві терористичній організації аль-Кайда, якій він допомагав планувати терористичні акти у США, Індонезії та в інших країнах.

У вівторок ввечері Пентагон повідомив, що військова слідча комісія висунула проти Маджида Шуката Хана звинувачення в участі у змові, вбивстві та замаху на вбивство, шпигунстві та наданні матеріальної підтримки тероризму.

Хан утримується у військовій в’язниці США у Гвантанамо на Кубі з 2003-го року. Він жив у США в період з 1996-го по 2001-й роки.

Військове обвинувачення заявляє, що Хан та організатор атак на вежі-близнюки у Нью-Йорку Халід Шейх Мухамед, планували підірвати підземні резервуари з паливом на заправках у США.

Хана також звинувачують в тому, що він особисто передав 50 тисяч доларів партнерам аль-Кайди у південно-східній Азії. Вважається, що ці були використані для фінансування теракту в готелі Marriott в Індонезії у 2003-му році.

XS
SM
MD
LG