Спеціальні потреби

Італія має найбільше випадків коронавірусу в Європі


Журналісти при в’їзді в містечко Касапустерленґо поблизу Мілану на півночі Італії, де запровадили карантинні заходи

Побоювання пандемії коронавірусу у понеділок зросли, після того як кілька держав повідомили про нові випадки захворювань.

Вірус, що має офіційну назву Ковід-19, тепер виявлений у 29-ти країнах світу.

Китай і далі має найбільше зареєстрованих пацієнтів (77 0000) та смертельних випадків (2 600), але там кількість нових виявлених заражень знижується, і в деяких містах влада послабила карантинні обмеження.

...Ми ще перебуваємо у фазі, коли ізоляція можлива, але шанси ізоляції вірусу зменшуються.
Генеральний директор ВООЗ

Тим часом повідомлено про зростанні кількості хворих в Південній Кореї та в Ірані.

У Європі одне з найбільших спалахів хвороби несподівано виявилося на півночі Італії.

На початку тижня там зареєструвати 150 заражених коронавірусом.

Італійська влада вдалася до радикальних карантинних заходів у регіонах Ломбардія і Венето, заборонивши на два тижні виїзд із кількох містечок, населення яких складає близько 50 тисяч.

В інших регіонах Італії також скасовують масові заходи на зразок фестивалів та футбольних матчів, щоб стримати поширення вірусу.

Уряд Австрії повідомив, що розглядає можливість закриття кордону з Італією.

Французький міністр охорони здоров'я Олів'є Веран повідомив, що планує нараду з європейськими колегами для координації зусиль.

“Станом на цей вечір у Франції епідемії немає. Але проблематична ситуація виникла близько до нас - в Італії, за якою ми пильно стежимо”, - сказав міністр на прес-конференції минулими вихідними.

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус у п’ятницю заявив, що шанси стримання пандемії вірусу зменшуються з кожним днем.

“Я хочу вас запевнити, що ми стежимо за цим вірусом цілодобово і щоденно. Станом на цей час ми ще перебуваємо у фазі, коли ізоляція можлива, але шанси ізоляції вірусу зменшуються”, - сказав директор ВООЗ.

Деякі фахівці сподіваються, що з наближенням весни і вищих температур у країнах північної півкулі вірус поширюватиметься менше.

Фахівці працюють над розробкою вакцини від Ковід-19, але розробка і клінічні випробування потребують кількох місяців..

Через побоювання наслідків пандемії для світової економіки дещо знизилися ціни акцій на біржах Азії та на американській Волл Стріт. Ціни на нафту також послабилися.

Дивіться також: Сандерс зміцнює можливості стати єдиним кандидатом від демократів на президентських виборах США у листопаді

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG