Спеціальні потреби

Вакцину проти коронавірусу з понеділка випробовують у США - на випробування піде мінімум рік


Лабораторія Protein Sciences, 12 березня 2020 (AP Photo/Jessica Hill)

У понеділок починаються клінічні випробування вакцини від коронавірусу COVID-19, повідомляє джерело в американській владі, пишуть американські медіа. Тестування фінансує Національний інститут здоров'я, а проводять їх в Інституті досліджень здоров'я Kaiser Permanente у Сієтлі, штат Вашингтон.

Зараз ліків або вакцини проти коронавірусу COVID-19 не існує, можна лікувати лише симптоми

Тестування розпочнеться на 45 здорових молодих волонтерах із різними дозами вакцини, яку розробили Національний інститут здоров'я США та компанія Moderna Inc. У вакцині не міститься коронавірусу, адже мета випробувань - перевірити можливі побічні ефекти.

Кількадесят компаній у світі зараз також працюють над вакциною. Inovio Pharmaceuticals планує розпочати клінічні випробування наступного місяця на волонтерах в університеті Пенсильванії та у Канзас Сіті, штат Міссурі. Такі ж наміри мають у Китаї та Південній Кореї.

Трамп заявив, що робота над вакциною "просувається дуже швидко"

Щоб закінчити всі випробування, може знадобитись від року до 18 місяців, повідомив Ентоні Фаучі, директор інституту алергології та інфекційних хвороб Національного інституту здоров'я. Раніше президент Дональд Трамп заявив, що робота над вакциною "просувається дуже швидко", а сам препарат для щеплень можна очікувати "відносно швидко".

Зараз ліків або вакцини проти коронавірусу COVID-19 не існує, можна лікувати лише симптоми.

Дивіться також: Готель медичного центру в Г'юстоні використовує роботів для знищення вірусів. Відео

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG