Спеціальні потреби

Лос-Анджелес, Вашингтон, Чикаго - три епіцентри коронавірусу, каже Білий дім


Доктор Дебора Біркс, координаторка оперативної групи Білого дому для боротьби з коронавірусом. 

Епіцентрами коронавірусу у США лишаються три великі міста - Лос-Анджелес, столиця Вашингтон та Чикаго. Про це повідомила Дебора Біркс, координаторка оперативної групи Білого дому для боротьби з коронавірусом.

Вона звернулась до Центрів із боротьби та запобігання хвороб США з проханням розслідувати, чому в цих містах не зменшується рівень захворювання, незважаючи на дію указу про обов'язкове соціальне дистанціювання та обмеження у пересуванні мешканців.

“Попри те, що Вашингтон лишається закритим, Лос-Анжелес лишається закритим, Чикаго лишається закритим, ми досі спостерігаємо випадки захворювання”, - заявила Біркс у п'ятницю під час брифінгу у Білому домі.

Більшість штатів США поступово починають пом'якшувати карантинні обмеження, тож Біркс попросила Центри із контролю та запобігання захворюванням співпрацювати із великими містами, “щоб справді зрозуміти, звідки приходять ці нові випадки, і що ми маємо робити, щоб запобігти їхній появі у майбутньому”.

Столиця Вашингтон, за словами Біркс, має найвищий відсоток випадків захворювання. За даними видання The Washington Post, рівень захворюваності на коронавірус у столиці складає 18% від населення міста, однак від квітня ця цифра повільно зменшується.

Напередодні мер Лос-Анджелеса Ерік Гарсетті заявив про “повільний прогрес” у протистоянні вірусу і оголосив про наміри зняти деякі обмеження. Міністерство юстиції спрямувало у мерію листа із попередженням, що будь-які подальші послаблення карантинних обмежень вважатимуться нелегальними через ризик для місцевого населення.

У штаті Каліфорнія більше половини смертей внаслідок коронавірусу сталися в окрузі Лос-Анджелеса. Втім за останній тиждень рівень смертності у цьому регіоні впав на 12%.

Мер Чикаго Лорі Лайтфут у відповідь на закиди з Білого дому сказала, що заява пані Біркс не підтверджується цифрами.

Дивіться також: Як працює метро у Вашингтоні та Нью-Йорку за часів карантину

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG