Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

У Далласі вшанували пам’ять 5 поліцейських, убитих снайпером

  • Голос Америки

Президент Барак Обама, перша леді Мішель Обама, віце-президент Джозеф Байден і Джілл Байден, мешканці Далласа - колишній президент Джордж Буш-молодший і Лора Буш взяли участь у міжконфесійній церемонії вшанування пам’яті п’ятьох службовців поліції, які загинули в Далласі, штат Техас, у результаті обстрілу снайпером під час мирної демонстрації минулого тижня.

Разом з американськими високопосадовцями, жертв стрілянини оплакують і згадують родичі, друзі, знайомі, тахасці та ціла країна. В залі поставили 5 порожніх стільців, оздоблених американськими прапорами, один для кожного із загиблих від рук розлюченого нападника поліцаїв.

Виступаючи на меморіальному заході, екс-президент Джордж Буш-молодший віддав належне поліцейським за те, що кожного дня вони охороняють країну і її громадян від лиха. Звертаючись до родичів загиблих, зокрема до дітей, він запевнив їх, що пам’ять про їх батьків житиме вічно в серцях вдячних американців по всій країні.

Президент Обама висловив співчуття сім’ям убитих поліцейських від імені американського народу, слова підтримки та розради, конкретні ідеї для розрядження міжрасової напруженості в країні. Він коротко розповів про кожного загиблого поліцая, про їх відданість родині і службі захисту конституційних прав громадян країни

У низці міст США останніми днями відбулися великі демонстрації протесту проти дій поліції через інциденти, в яких порівняно часто гинуть чорношкірі громадяни.

Міжконфесійна меморіальна служба у Далласі
Міжконфесійна меморіальна служба у Далласі

XS
SM
MD
LG