Спеціальні потреби

У Давосі Клінтон говорив про лідерство США, Меркель – про зміцнення євро, а Янукович – про жінок і демократію в Україні


У Давосі Клінтон говорив про лідерство США, Меркель – про зміцнення євро, а Янукович – про жінок і демократію в Україні

Заворушення у Тунісі, Єгипті, Ємені, Йорданії є показником того, що населення цих країн хоче бути частиною сучасного світу, демократичні системи якого працюють. Про це заявив колишній президент США – Біл Клінтон на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. За словами Клінтона, буде краще, коли США будуть позитивною силою у світі. А це може бути лише тоді, коли економіка США буде сильною.

Зі свого боку, інший світовий лідер, Канцлер Німеччини Ангела Меркель, виступаючи на форумі, заявила, що країни Європи продовжуватимуть захищати євро, як спільну європейську валюту. Вона застерегла, що падіння євро може призвести до падіння Європи. Меркель також заявила, що, на її думку, країни великої двадцятки ще не зробили усього можливого для виходу з економічної кризи і не до кінця засвоїли уроки цієї кризи.

Під час українського ланчу у Давосі, у присутності кількох сотень гостей, президент України Віктор Янукович запросив усіх відвідати Україну. Особливо у травні, коли, за словами президента «почнеться тепло, а в українських містах почнуть роздягатися жінки».

Також Віктор Янукович похвалився поступом демократії в Україні. «У питанні розвитку демократії, – заявив Віктор Янукович, – Україна є одним з лідерів Східної Європи». А домашнім завданням України, за словами президента, є позбутись пострадянського менталітету, який стає на перешкоді демократичним процесам.

XS
SM
MD
LG