Спеціальні потреби

Дипломати з усього світу діляться у Твітері, за що вони люблять Київ


Посольство США в Україні привітало киян із Днем міста зворушливим відео про те, за що американці люблять Київ.

Так, американець Еммет на відео поділився, що йому “подобається жити в Києві, у зеленому місті”, особливо, коли цвітуть каштани.

Мистецтво, “приховані скарби Києва” та “пригоди, які трапляються на його вуличках” - це найбільше захоплює в українській столиці працівницю посольства США у Києві Ілону.

Пейзажну алею називає улюбленим місцем у Києві американка Фо, “тут гарно у будь-яку пору року” ділиться жінка. Її колега Чарльз найбільше вражений “вуличним мистецтвом” української столиці.

“Київ - це суміш старовинного і нового, це місце порозуміння, це низка перемог минулих і майбутніх. Сьогодні і завжди ми кажемо цьому прекрасному місту - хай процвітання та радість, краса і комфорт будуть з вами на багато років”, - так у Твітері вітає українську столицю посол Австралії в Україні Брюс Едвардс.

“Із днем народження, Києве, чудове європейське місто із надзвичайною історією і гордим народом”, - пише Тимчасово повірена у справах Литви у Білорусі Аста Андріяускене.

Раніше американські дипломати в Україні у соціальних мережах поширили відео із їхніми улюбленими місцями української столиці.

Цього року українська столиця відзначає 1539 років від часу свого заснування. Президент України Володимир Зеленський у своєму привітання до киян назвав столицю "особливим містом".

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до мешканців столиці так: «Прокинутися в місті, яке любиш. Відкривати його для себе знову і знову. Дбати про його красу і комфорт. Навчатися і працювати. Закохуватися і відпочивати. Щодня творити тут свою історію. Твій Київ – твоя історія».

Дивіться також: У США фермерам доплачують за засівання землі на зиму - для боротьби із глобальним потеплінням

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG