Спеціальні потреби

Турки, обурені повільною роботою рятувальників, нападають на поліцію


Турки, обурені повільною роботою рятувальників, нападають на поліцію

Рятувальники у Туреччині продовжують пошук живих після майже 6-бального землетрусу, який забрав життя щонайменше 12 осіб. Землетрус стався у рeгіоні Ван поблизу кордону Туреччини з Іраном менш ніж за три тижні після землетрусу силою 7,2 бали, який забрав життя 600 людей,та залишив тисячі людей без домівок.

У четвер влада Туреччини повідомила, що в ніч з середи на четвер рятувальникам вдалось дістати з-під завалів 25 людей. Вважається, що під руїнами знаходяться ще десятки людей.

Рятувальні роботи супроводжуються сутичками між поліцією та місцевими мешканцями, які незадоволені темпами пошуку живих. Поліція застосовує проти людей сльозогінний газ та кийки.

Землетрус, який стався у середу знищив 25 будівель. Втім за повідомленням влади, лише у трьох з них перебували люди. Решту було відселено після землетрусу, який стався 23-го жовтня.

Державне телебачення Туреччини повідомило, що серед знищених будівель – 6-поверховий готель, в якому проживали міжнародні журналісти та співробітники гуманітарних організацій, які надавали допомогу в подоланні наслідків попереднього землетрусу.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG