Спеціальні потреби

Пов’язана з «Ісламською державаю» група взяла на себе відповідальність за атаку в Каїрі


Вартовий біля пошкодженого будинку сил безпеки в Каїрі

Екстремістська організація, пов’язана з угрупованням «Ісламська держава», взяла на себе відповідальність за атаку поблизу будинку органів безпеки в Каїрі. В результаті потужного вибуху замінованої машини десятки людей отримали поранення. Це найновіша атака ісламських екстремістів в країні.

Місцеві офіційні особи кажуть, що серед поранених було щонайменше шестеро поліцейських. Великий вибух знищив фасад державного будинку і повибивав вікна в будинках житлового району Шубра.

Очевидці кажуть, що нападники залишили машину з вибухівкою перед державним будинком після чого втекли іншою машиною. Згідно з повідомленнями соціальних мереж, вибух був такий сильний, що від нього прокинулися мешканці по всій столиці.

Згідно із заявою у Твіттері, атаку здійснили «солдати Ісламського каліфату». Аккаунт у Твіттері пов’язаний з екстремістським угрупованням «Провінція Синай», яке вважає себе частиною «Ісламської держави».

З часу усунення від влади ісламістського президента Мохамеда Мурсі у 2013 році в атаках проти урядових об’єктів єгипетські екстремісти вбили сотні поліцейських. Останнім часом більшість атак екстремістів скерована проти цивільних.

XS
SM
MD
LG