Спеціальні потреби

В Єгипті шостий день поспіль тривають акції протесту


Антиурядові демонстрації у Каїрі

Десятки тисяч мітингувальників вже шостий день збираються на вулицях Каїра, Александрії та інших міст для участі в акціях протесту проти 30-річного правління президента Госні Мубарака.

На вулицях міст розгорнуто чимало військових і посилено заходи безпеки у намаганнях запобігти поширенню насильства, внаслідок якого від вівторка загинуло понад 100 людей і 1000 отримало поранення.

За повідомленням офіційних засобів масової інформації Єгипту, уряд видав наказ про закриття каїрського бюро телеканалу «Аль-Джазіра», який вичерпно повідомляв про демонстрації. Представники «Аль-Джазіри» кажуть, що крок має на меті «придушення» вільного і відкритого висвітлення подій.

Акції протесту, за участю десятків тисяч людей, проходять в головних містах Єгипту. Військові патрулі перекрили доступ до багатьох туристичних об’єктів країни.
Втім, щонайменше 34 члени забороненої в Єгипті політичної партії «Мусульманське братство» вийшли на волю сьогодні, після того як демонстранти знесилили вартових і звільнили «братчиків» з-під варти.

Про це повідомив сьогодні представник партії. Члени «Мусульманського братства» були серед тисяч в’язнів, звільнених під час насильницьких протестів, які прокотилися Каїром, Александрією та іншими єгипетськими містами.

XS
SM
MD
LG