Спеціальні потреби

Президент Єгипту обіцяв зробити все можливе для захисту безпеки країни


Тимчасовий президент Єгипту Адлі Мансур обіцяв з «усіх сил боротися за безпеку» проти тих, хто, за його словами, хоче втягнути країну в хаос. У телевізійній промові в четвер Мансур сказав, що Єгипет перебуває у «вирішальному моменті» й мусить бути захищений від тих, хто хоче «насильства і кровопролиття».

Мансур виступив з промовою перед масовим протестом у п’ятницю прихильників усунутого ісламістського президента Мухамеда Мурсі.

Тимчасом Мурсі вже понад два тижні залишається під таємним військовим арештом з часу усунення його з посади. Активісти, які виступають проти Мурсі, також закликали до влаштування протестів.

У четвер збройні сили Єгипту попередили, щоб протестувальники поводились мирно. Військовий представник сказав, що особи, які вдадуться до насильства, «ризикуватимуть своїм життям і що до них поставляться з найбільшою рішучістю, хоча в рамках законів».

Мусульманське братство Мухамеда Мурсі не визнає Мансура президентом. Воно також відмовилося від участі у тимчасовому уряді або змагатися на наступних виборах для вирішення питань конституції, президента і парламенту.
XS
SM
MD
LG