Спеціальні потреби

Заява конгресмена США Еліота Енґеля про становище в Україні


Конгресмен Еліот Енґель, член Комітету у закордонних справах Палати представників Конгресу США, зробив заяву, в якій категорично засудив ескалацію насильства в Україні.

«Я закликаю всі сторони проявити стриманість і зробити негайні кроки для того , щоб розрядити становище , – сказав він. – Незважаючи на те, що демонстранти несуть відповідальність за свої власні дії, найбільш значна частина відповідальності за останню ескалацію насильства знову лежить на уряді».

«Український народ продовжує висловлювати своє невдоволення драконівськими заходами, які застосовує проти них уряд Януковича, і його небажанням слідувати курсом на європейське майбутнє, – додав Енґель. – Я закликаю уряд серйозно обміркувати вимоги демонстрантів і співпрацювати з ними, щоб знайти мирну політичну розв’язку цього конфлікту, який триває вже кілька місяців. Відповідальні за насильство з обох сторін також повинні понести відповідальність за це. Важливо підкреслити підтримку Сполученими Штатами народу України, який прагне до більш демократичного і європейського майбутнього».

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG