Спеціальні потреби

Німеччина тимчасово закриє сім ядерних реакторів


Канцлер Німеччини Ангела Меркель

Занепокоєні ситуацією у Японії, європейські країни переглядають питання безпеки власних атомних електростанцій. Німеччина заявила, що тимчасово закриє сім АЕС, побудованих до 1980-го року. У вівторок Ангела Меркель повідомила, що відключення триватиме три місяці.

Міністр охорони навколишнього середовища країни зазначив, що поки що невідоми, чи після трьохмісячного періоду роботу станцій буде продовжено.

Високопосадовці Франції видали розпорядження перевірити 58 ядерних реакторів країни. Франція залежить від технологій більше, ніж будь-яка країна в світі. Майже 75% енергетичних потреб Франції задовольняють саме ядерні електростанції.

Швейцарія заморозила плани з будівництва нових атомних станцій. Однак, не зважаючи на ядерну ситуацію в Японії, уряд Італії повідомляє, що його плани щодо розвитку атомної енергії залишаються незмінними.

У вівторок, представники Європейського Союзу заявили, що будуть проводити «стрес-тести» на атомних електростанціях, щоб визначити, чи можуть вони витримати землетрус чи інші надзвичайні ситуацій. На даний час в Європі перебувають в експлуатації або в стадії будівництва 195 атомних станцій.

XS
SM
MD
LG