Спеціальні потреби

Самойлову назвали "пасткою" та "розводом" України у соціальних мережах


Доля російської співачки Юлії Самойлової, яка, як видається, може не потрапити на "Євробачення" в Україні", зачепила користувачів соціальних мереж з різних країн Європи та світу.

Самойлова, яка з дитинства має першу групу інвалідності і пересувається на візку, зараз перевіряється СБУ через те, що у 2015-му році відвідувала окупований Росією Крим, де брала участь у концерті.

На "Євробаченні" Самойлова має виконати пісню "Flame Is Burning".

Ситуація навколо співачки зацікавила соцмережі.

"1. Будь-якого конкурсанта від Росії в Україні так засвистають!

2. Росія номінує жінку у візку

3. Реакція....", - твітує користувач.

"Росія таким чином буквально каже Україні "ну давай, спробуй тепер нас засвистати. Чи не так?", - вважає інший.

"Вибір конкурсанта на "Євробачення" від Росії дуже кмітливий. Вони, по-суті, розвели Україну", - пишуть у Twitter про Самойлову.

"Росія приготувала пастку для України? Допущення Самойлової - порушення власного закону, а за недопуск будуть звинувачення у "русофобії" та ін", - пише ден Маклафлін.

Змішані емоції з приводу долі участі Самойлової у "Євробаченні" висловили і кияни, яких на вулицях Києва опитала "Німецька хвиля".

Дивіться також: Таємниці успіху від однієї із найращих молодих ріелтерів комерційної нерухомості Нью-Йорка

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG