Спеціальні потреби

Стелс літаки F-35 почали готувати до подолання засобів ППО Росії та Китаю - ЗМІ


Стелс винищувачі F-35 ВПС США відпрацьовують на бойових полігонах та у комп'ютерних симуляціях бойові місії проти найкращих систем ППО Росії та Китаю. Таким чином військово-повітряні сили США готуються до загроз, які можуть виникнути протягом наступного десятиріччя і надалі. Про це -повідмоляє видання Business Insider.

Видання наводить слова посадовця ВПС США, який заявив, що метою випробувань є робота з загрозами з боку існуючих систем ППО Росії а також систем наступного покоління та гіпотетичних загроз.

За словами представника Пентагону, стелс винищувачі прагнуть підготувати до майбутніх загроз, які можуть походити, як від Російських, так і від Китайських систем а також від систем інших країн Азії. Для порівняння, на початку програми створення уніфікованого ударного винищувача для різних родів військ (Joint Strike Fighter ß офіційна назва програми F-35 - прим. ГА), літак мав протистояти російським системам С-300 та С-400. Новітні ж російські системи здатні змінювати частоти і можуть помічати літаки та відстані у сотні кілометрів.

Окрім того новітні та майбутні засоби ППО, використовують швидші процесори, працюють у ширшому діапазоні частот, інтегровані у ширші мережі і можуть мати здатність помічати навіть літаки малої помітності.

Дивіться також: Курт Волкер: "Ми маємо бачити Україну, яка є стійкою, життєздатною, процвітаючою, сильною демократією"

Інше за темою

XS
SM
MD
LG