Спеціальні потреби

Британія виступає проти окремих від НАТО збройних сил ЄС


Міністр оборони Великобританії Майкл Феллон

Незважаючи на недавнє рішення про вихід з членства в Європейському Союзі, Великобританія і далі виступає проти будь-яких спроб організації створити свої збройні сили. Про це заявив міністр оборони Майкл Феллон.

«Ми і далі виступатимемо проти будь-якої ідеї збройних сил ЄС або штаб-квартири збройних сил ЕЄ, які попросту підірвали б НАТО», сказав Феллон під час нарад ЄС у Братиславі.

Його заява збіглася в часі із спробами ЄС опрацювати важливу нову дорожню карти військової співпраці між 28 членськими країнами.

Таку пропозицію підтримують Франція і Німеччина, що означало б збільшення витрат на військові місії, збільшення миротворчих завдань у всьому світі та співробітництво в боротьбі з кібер-атаками.

Міністр Феллон сказав, що він виступає проти задуму про створення збройних сил Європейсього Союзу, але не накладе вето на плани про військову співпрацю, тому що «немає більшості» на підтримку цього.

«Є ряд інших країн, які, як і ми, вважають, що це порушує суверенітет окремих країн», сказав він.

Феллон сказав, що Великобританія і далі підтримуватиме європейську оборону через НАТО, незважаючи на плани виходу з Європейського Союзу, і сказав, що наступного року в Естонії і Польщі буде розгорнуто більше британських військ.

Дивіться також: Мустафа Найєм: Молодій поліції дійсно потрібна презумпція безвинності

Мустафа Найєм: Молодій поліції дійсно потрібна презумпція безвинності. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:22 0:00

XS
SM
MD
LG