Спеціальні потреби

Володимир Фесенко про Тимошенко та Угоду про асоціацію з ЄС


Янукович не звільнить Тимошенко. Рішення, чи підписувати за таких умов Угоду з Україною, доведеться приймати Брюсселю. Таку думку висловив в інтерв’ю Голосу Америки український політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко. Він сказав:

«В Європі завжди казали, нагадували нам, підкреслювали, що ключ від Угоди лежить в Києві, що саме українці мають вирішити долю Угоди. Але так сталося, що українське керівництво, та й український політикум в цілому, віддали це остаточне рішення Брюсселю. І Брюссель може опинитися, скоріше за все, перед дуже драматичним вибором – або підписувати угоду за умов, що Тимошенко залишається там, де вона є зараз. Тобто звільнення Тимошенко не відбудеться».

На думку політолога, в будь-якому разі доля європейської інтеграції України буде вирішуватись не у Вільнюсі цієї осені, а в Україні на наступних президентських виборах:

«Навіть якщо Угода про асоціацію не буде підписана зараз, це буде відкладене рішення. Так чи інакше питання про подальшу долю європейської інтеграції України буде вирішуватись не зараз, не у Вільнюсі. Воно буде вирішуватись все ж таки в Україні, на президентських виборах навесні 2015 року».

Показати коментарі (3)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG