Спеціальні потреби

У штаті Флорида зафіксовано рекордну кількість смертей від початку пандемії


Поліційне авто на пляжі у штаті Флорида

Південний штат Флорида повідомляє про 120 (примітка: раніше стаття помилково вказала цифру у 19 смертей) смертельних випадків від корнавірусу, що є рекордною кількістю за добу від початку пандемії у березні. Загальна кількість смертей у штаті складає понад 4 тисячі.

Тим не менш, губернатор Флориди, республіканець Рон Десантіс називає рівень смертності штату достатньо низьким порівняно з іншими штатами, такими як Нью-Йорк. Він зазначив, що, хоча кількість випадків зростає, все більше нових інфекцій виявляють у молодих людей, які мають більше шансів на одужання, ніж літні люди або особи, які мають інші проблеми зі здоров’ям.

Штат повідомив про майже 9 тисяч нових заражень лише у середу, загальна кількість підтверджених випадків таким чином досягла 233 тисяч. Директор Гарвардського інституту здоров’я Ашіш Джа прогнозує збільшення смертності у наступні кілька тижнів. «Статистика смертності завжди відстає від статистики госпіталізації на два тижні. Я сподіваюсь, що у нас не буде таких показників, які ми мали у найгірший час у Нью-Йорку, частково, тому що ми покращили методи лікування хвороби», - попереджає фахівець.

У четвер Фаучі заявив, що штати, які переживають новий спалах коронавірусної інфекції, повинні зупинити карантинні послаблення

Довготривалі наслідки коронавірусної хвороби поки що достеменно не відомі. Головний вірусолог країни доктор Ентоні Фаучі каже, що «неправильно радіти щодо низького рівня смертності». «Є багато дуже небезпечних та поганих наслідків, які спричиняє цей вірус», - заявив Фаучі.

У четвер Фаучі заявив, що штати, які переживають новий спалах коронавірусної інфекції, повинні зупинити карантинні послаблення, висловивши при цьому надію, що їм вдасться уникнути повного закриття економіки знову. За словами Фаучі, Каліфорнія, Арізона, Техас та Флорида відповідальні за половину нових заражень у США.

Дивіться також: Один день в лікарні, де лікують хворих на коронавірус, в Техасі

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG